AB Logo Hubert.png
Doświadczenie w branży

        Firma została założona w 2005 roku. Tempo technologicznego rozwoju budowlanego rzemiosła nie odstaje od innych branż. Aby iść z duchem czasu trzeba być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, prasą branżową i wiedzą na temat aktualnych trendów. Robimy wszystko, aby być na bieżąco i móc wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów.

     Każda budowa jest szansą do sprawdzenia w praktyce posiadanej wiedzy i kompetencji. Jest także okazją nabycia kolejnej porcji praktyki.

Maszyny lekkie, średnie i ciężkie

        Posiadany potencjał sprzętowy świadczy o szacunku do Klienta.
Szeroka gama sprzętu ciężkiego, ale również ręcznego pozwala w sposób optymalny dostosować nam narzędzia do zleconego zadania, niezależnie od tego czy dotyczy ono wywiercenia precyzyjnych otworów na studnie chłonne czy wykonania wielkich wykopów fundamentowych. Odpowiedni dobór narzędzi pozwala oszczędzić czas a w konsekwencji również pieniądze Klienta.
    Dlatego nieustannie rozwijamy listę naszego sprzętu.
Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Usługi.

Salon stolarki otworowej

          Przy naszym biurze funkcjonuje salon stolarki otworowej.
Jego oferta skierowana jest w głównej mierze do Klientów indywidualnych. Znajdziecie tu Państwo najlepszej jakości okna, rolety, drzwi a także bramy garażowe.
Oferujemy produkty tylko sprawdzonych, najlepszych, wyłącznie polskich producentów.
         Służymy doradztwem w zakresie  doboru produktów jak również pomożemy dobrać optymalne rozwiązania montażowe dopasowane do Państwa oczekiwań.